Paldies, mēs ar jums sazināsimies

Pieteikties

Lūdzam aizpildīt pieteikuma formu

Vai gribat pārslēgties uz mājas lapu, kas paredzēta 1.-7. klasei?

PALIKT PĀRSLĒGTIES

Informācija vecākiem!

  • Ja vēlēsieties aktīvi piedalīties mācību procesā, tad saņemsiet pieejas datus izglītības sistēmā un kopā ar bērnu iziesiet visu mācību materiālu, kā arī saņemsiet informāciju par jaunajām atzīmēm e-pastā.
  • Ja uzticēsiet mums sava bērna izglītību, tad klases audzinātājs kopā ar skolotājiem visu darbu paveiks pats un centīsies lieki vecākus netraucēt.

Abi varianti ir pilnībā iekļauti cenā un neatšķiras pēc izglītības kvalitātes un mācību materiāla apjoma.

Mūsu attieksmes pamatā ir CIEŅA pret skolēnu un vecākiem.

Jūs nedzirdēsiet no mums, ka skolēns kaut ko ir parādā vai ir vainīgs, ka nav kaut ko paveicis laikā. Mums ir savādāka attieksme. Mēs pieklājīgi atgādinām, izskaidrojam un motivējam. Savu darbu darām ar labu garastāvokli un mīlestību. Mūsu izpratnē tieši tādam ir jābūt izglītības pakalpojumam.

Rezultāts garantēts!

Tālmācības vidusskola jau pēc savas koncepcijas novērš lielāko daļu apstākļu, kas traucē mācīties. Tas mazina stresu, emocionālo spiedienu un ļauj koncentrēties mācībām.

Mācību materiāls ir sadalīts tēmās. Katrā tēmā ir jāizlasa vai jānoskatās mācību video. Katras tēmas beigās ir tests. Tā, mācoties tēmu pēc tēmas, skolēns iziet cauri visam mācību materiālam. Ja skolēns ir gatavs, tad var iziet cauri mācību materiālam paātrināti.

Visas skolas strādā pēc Izglītības ministrijas apstiprinātām mācību programmām. Tāpēc, pārnākot uz mūsu skolu, ieskaitīsim visus iepriekšējā skolā nokārtotos priekšmetus. Ja nepieciešams, dažas atzīmes var uzlabot.

Droši izvēlieties mūsu skolu un paši izvērtējiet piedāvāto izglītības pakalpojumu.

Palikuši jautājumi?

Jautājiet un saņemiet izsmeļošu atbildi!