Paldies, mēs ar jums sazināsimies

UZŅEMŠANA bez pārtraukuma mācībās

Lūdzam aizpildīt pieteikuma formu

 

Tālmācības vidusskola bezmaksas:

  • pašiem jaunākajiem - visiem 7. klašu skolēniem;
  • ja liecībā no iepriekšējas skolas (no kuras jūs pārejat pie mums) nav vērtējumu, zemāku par 7 ballēm (visas atzīmes ir 7 balles un augstākas);
  • ja, mācoties mūsu skolā, jūs esat pārcelts nākamajā klasē ar atzīmēm liecībā 8 balles un augstāk (parasti mūsu skolā skolēnu sasniegumi uzlabojas par vairakām ballēm).

Atlaides tālmācības skolēniem

Skola piedāvā atlaides mācību maksai līdz 100%. Atlaides tiek piemērotas par UZVARĀM pilsētas un valsts mēroga olimpiādēs, sporta sacensībās, mūsu skolēnu radiniekiem un draugiem.

Mācību maksa

Cenā ir iekļautas laika ziņā neierobežotas tiešsaistes un klātienes konsultācijas, visas skolas ieskaites un kontroldarbi un to labošana, izziņas, u.c.

Vēlamies atzīmēt, ka par intensīvo apmācības kursu nebūs papildus jāmaksā. Maksā tik pat un mācies ātrāk! Piemēram, par viena mācību gada cenu varat pabeigt gada laikā vairākas klases.

Mācību maksa par semestri (septembris-decembris) ir 295 €. Mācību maksu varat sadalīt ikmēneša maksājumos. Maksājot ikmēneša maksājumu cena ir 49 € (iestājoties uz 1. septembri). Maksa par reģistrāciju ir 19 eiro.

*Piedāvājums attiecās uz visiem skolēniem iestājoties 1. reizi no 21.09.2018