Paldies, mēs ar jums sazināsimies

Pieteikties

Lūdzam aizpildīt pieteikuma formu

Vai gribat pārslēgties uz mājas lapu, kas paredzēta 1.-7. klasei?

PALIKT PĀRSLĒGTIES

Tālmācības vidusskola | Jautājumi

Matīss: 02.07.2009
cik tas viss izmaksaa un kaa tas jaapmaksaa gadaa vai mēnesī
Tālmācības vidusskola:
Rīgas 1. vidusskolā bezmaksas mācības ir pieejamas visiem skolēniem, kuri pēc skolas beigšanas stājas Latvijas Biznesa koledžā (www.biznesakoledza.lv) vai Augstskolā EIHSEBA(www.eihseba.com). Savukārt, ja nav paredzētas tālākās studijas Latvijas Biznesa koledžā vai Augstskolā EIHSEBA, mācību maksa mūsu skolā ir 99 lati par vienu mācību semestri. Var maksāt pa semestri vai sadalīt maksu vairākās daļās.
Ilze: 02.07.2009
Sveicināti. Mani uzrunāj aJūsu piedāvājums, iegūt vidējo izglītību ar interneta starpniecību. Mana patreizējā dzīvesvieta ir Cēsis. 9. klasi pabeidzu 15 gadus atpakļ. Taču dažādu iemeslu dēļ, izstājos no 10. klases. Diemžēl tagad to rūgti nožēloju un vēlos pabeigt vidējo izglītību. Taču man uz rokas nav nekādu atestātu... Cik noprotu, varu tos sameklēt arhīvos. Proti 9. klases pabeigšanas atestātu. Bet ļoti apšaubu, ka tajā laikā bija pieejams centralizētais latviešu valodas eksāmena atestāts... Kā Jums šķiet, kādi dokomenti man būtu jāuzrāda, lai varētu turpināt mācības Jūsu piedāvātajā vidusskolā? Ar cieņu Ilze Rubene
Tālmācības vidusskola:
Jūsu skolā Jums izsniegs 9.klases atestāta dublikātu un sekmju izrakstu. Ar to arī pietiks! Lai iestātos Rīgas 1. Vidusskolā , ir jāiesniedz sekojošie dokumenti: pase, pamatskolas atestāts, sekmju izraksts, 2 foto un medicīniskā izziņa no ģimenes ārsta (veidlapa Nr.026/u - ja izglītojamais nav sasniedzis 18 gadu vecumu vai veidlapa Nr.027/u - ja izglītojamais ir sasniedzis 18 gadu vecumu)
Aigars: 01.07.2009
Sveiki! Sakiet luudzu, vai ir iespeeja sadaliit sho summu gada 520ls, par menesiem, katru tekoso meenesi maksajot, 520 izdalot ar 12men. ?? Kaa siikak notiek macibas ?uzdevumu pildisana, apmaciba??
Tālmācības vidusskola:
Rīgas 1. vidusskolā bezmaksas mācības ir pieejamas visiem skolēniem, kuri pēc skolas beigšanas stājas Latvijas Biznesa koledžā (www.biznesakoledza.lv) vai Augstskolā EIHSEBA(www.eihseba.com). Savukārt, ja nav paredzētas tālākās studijas Latvijas Biznesa koledžā vai Augstskolā EIHSEBA, mācību maksa mūsu skolā ir 99 lati par vienu mācību semestri. Mācoties Rīgas 1. vidusskolā, apmācības notiek tālmācības ceļā ar interneta starpniecību. Uz skolu nav jāierodas, izņēmums ir 12. klases beigās, kad jākārto centralizētie eksāmeni. Skolniekam ir pieeja speciālajai sistemai, kur var ielādēt visu nepieciešamo materiālu, informāciju, uzdevumus, darbus, gan arī komunicēt ar skolotājiem.
Kaspars: 01.07.2009
sveiki... man ir tads jautaajums... es esmu pabeidzis pamatskolu latvijaa bet pats atrodos irijaa... un es sapratu kad ir iespeeja to visu apguut ar interneta starpnieciibu... kas man jadara lai iestaatos juusu skolaa??? ar cienju kaspars...
Tālmācības vidusskola:
Jā, tālmācības izglītība ir īpaši ērta tiem cilvēkiem, kuri strādā ārzemēs. Lai, iestātos Rīgas 1. vidusskolā ir nepieciešams atestāts par pabeigto pamatskolu, kā arī sekmju izraksts, centralizēto eksāmenu rezultāti (ja tādi ir kārtoti), izziņa no ģimenes ārsta par vispārējo veselības stāvokli, pase un 2 fotogrāfijas Ja Jūs šobrīd esat Īrijā, Jūs varat nosūtīt mums ieskanētos dokumentus uz elektronisko adresi [email protected].
Iluta: 30.06.2009
sanāk tā ka es sēžu mājās pie datora un mācos? ka nav uz skolu jāiet?
Tālmācības vidusskola:
Jā, Rīgas 1. vidusskolā apmācības notiek tālmācības ceļā caur interneta sistēmu. Šāda sistēma ļauj mācīties tiem cilvēkiem, kuri strādā ārzemēs, vai viņu darba grafiks ir ļoti saspringts, jo var netērēt laiku braukāšanai un sēdēšanai klasē. Klātienē ir jāierodas tikai 12. klases beigās, kad notiek centralizēto eksāmenu kārtošana.
Inta: 29.06.2009
Vai ir iespeeja maaciities videejo izgliitiibu ar interneta paliidziibu ja atrodas arpus Latvijas?
Tālmācības vidusskola:
Jā, protams! Semestra sākumā skolnieks saņem visus mācību materiālus, kā arī pieeju mūsu interneta sistēmai, kur ir izlikti visi uzdevumi, palīgmateriāli, darbi, informācija. Komunicēt ar skolotājiem arī var ar interneta starpniecību.
Kristaps: 29.06.2009
Sveiki! kā notiek tas tālmācību process? katru dienu noteiktos laikos un sanāk pie datora sēdēt tikpat ilgi cik skolas solā? un vai klātienē ir jāierodas bieži?
Tālmācības vidusskola:
Mācības tālmācības ceļā notiek caur interneta programmu, kur Jums būs sava pieeja. Mācīties varat jebkurā dienā un laikā, kad Jums ir pieeja internetam. Nav jāsēž tās pašas stundas, kā klatienes vidusskolā. Klatienē jaierodās tikai 12. klases beigās, kad notiek centralizēto eksāmenu kārtošana.
Oskars: 28.06.2009
Cik jāmaksā pa semestri? :)
Tālmācības vidusskola:
Rīgas 1. vidusskolā bezmaksas mācības ir pieejamas visiem skolēniem, kuri pēc skolas beigšanas stājas Latvijas Biznesa koledžā (www.biznesakoledza.lv) vai Augstskolā EIHSEBA(www.eihseba.com). Savukārt, ja nav paredzētas tālākās studijas Latvijas Biznesa koledžā vai Augstskolā EIHSEBA, mācību maksa mūsu skolā ir 99 lati par vienu mācību semestri.
Signija: 27.06.2009
sveicinati!!!!es macijos daugavpils muzikas vidusskola lidz 3 kursam 1 pusgadam,sanak,ka esmu beigusi jua 11.klasi,bet draba del nepabeidzu skolu,jo sanaca kavet un tagad kluvu par maminu,gribeju pabeigt,bet atkal tur obligati jaapmekle koris un citi muzikas prieksmeti,bet man tas nav iespejams....sakiet,ludzu vai mani var uznemt 12.klase????kamer ar berninu majas gribeja sskolu pabeigt.paldies!!!:))
Tālmācības vidusskola:
Ja, mēs varam Jūs uzņemt 12. klasē. Nepieciešamie dokumenti uzņemšanai 12.klasē: • 9.klases absolvēšanas atestāts un sekmju izraksts; 10. un 11. klases liecības;
Andris: 24.06.2009
* Kas ir vidusskolas pašlaik anonīmie skolotāji - kāda ir viņu kompetence (izglītība, pedagoģiskā darba pieredze un tml.)? * Kādas ir apgūstamās izglītības programmas? * Kādas ir konkrēto priekšmetu programmas? Vēlu sekmīgu vidusskolas darbu!
Tālmācības vidusskola:
Mūsu skola piedāvā Vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmu , konkrēto priekšmetu programmas atbilst LR standartam. Visiem mūsu skolotājiem ir atbilstoša pedagoģiskā izglītība un pieredze.
Skolas atbildes uz jautājumiem ir aktuālas 1 mēnesi. Vecākas atbildes glabājas skolas vēsturei.

BEZMAKSAS tālmācības sistēmas testēšana

IZMĒĢINĀT SISTĒMU

Palikuši jautājumi?

Jautājiet un saņemiet izsmeļošu atbildi!