Paldies, mēs ar jums sazināsimies

UZŅEMŠANA bez pārtraukuma mācībās

Lūdzam aizpildīt pieteikuma formu

Video

Tālmācības vidusskola
Tiem, kas nevēlas kavēties skolas solā ir iespēja iegūt vidusskolas absolvēšanas diplomu tālmācībā – daudz ātrāk, nekā parasti! Tālmācības procesā notiek intensīva vidusskolas mācību satura apguve. Iegūstot vidējo izglītību tālmācības vidusskolā Jums ir iespēja turpināt iegūt izglītību augstskolā.
Rīgas 1.vidusskolas vasaras izlaidums 2016!
Pēc tālmācības vidusskolas absolvēšanas Tu saņemsi atestātu par vidējās izglītības iegūšanu, kas ir atzīts visās pasaules valstīs.
Rīgas 1. vidusskola.
Tālmācības vidusskola.
Tālmācības vidusskola ir panākumu atslēga tiem, kas vēlas apvienot mācības vidusskolā ar darbu vai hobijiem.
Šokējoša realitāte:
Tālmācības vidusskola
Uzziniet par tālmācību vidusskola.com. Mācības ir mācīšanās un mācīšanas procesu kopība, skolotāja un skolēna mijiedarbība noteiktos apstākļos, organizētā mācību procesā. Daudz svarīgāka ir vide un mikroklimats, kurā mācību brīdī uzturas skolēns, nevis noteiktība pēc šī procesa norises tieši klašu telpā, klātienē. Mācoties tālmācībā skolēns pats izvēlās sev motivējošu vidi mācībām, jo mācīties ir iespējams jebkurā vietā, kurā ir pieejams internets un dators.
1. septembris Rīgas 1.vidusskolā!
Nāc uz tālmācības vidusskolas 1. septembra svinībām, iepazīsties ar mācību procesa norisi, skolotājiem un skolas biedriem.
TĀLMĀCĪBAS VIDUSSKOLA: 5 lietas, kas TEV jāzin par TĀLMĀCĪBU. Ieskaties!
Mūsu tālmācības vidusskolas izglītības programmu izstrādājuši eksperti, lai tālmācības process būtu maksimāli interesants. No Tavas puses ir nepieciešama aktīva līdzdalība mācību procesā un motivācija pabeigt vidējo izglītību.

Palikuši jautājumi?

Jautājiet un saņemiet izsmeļošu atbildi!